העסק החברתי לבניית אתרים ושיווק דיגיטלי

כשאתם בוחרים בנו אתם נותנים הזדמנות למישהו שזקוק לה

 יד עושה לייק

מה אנחנו עושים

אנחנו בונים, מעצבים ומקדמים אתרים מקצועים עבור עסקים קטנים וחברות במחיר הוגן


צלמית של גבר

איך אנחנו עושים את זה

אנחנו מכשירים ומעסיקים צעירים מרקע מורכב באמצעות צוות מקצועי של אנשים מובילים בתחום הדיגיטל 


לחיצת ידיים

מה יוצא לכם מזה

אתם מקבלים אתר ברמה הגבוהה ביותר בשילוב פתרונות קידום מתקדמים ותורמים ליצירת עולם קצת יותר טוב

מתיק העבודות שלנו

מתיק העבודות שלנו

קופסאות מתנה

אתר עסקי

שדה חרוש

אתר לחברת ייעוץ

מחשב

אתר קורסים

ספרים

אתר לעורך דין

עציץ

אתר תדמית לסטארטאפ

סלון

אתר פורטפוליו למעצבת

מחשב נייד

אתר דו לשוני

גל גדול

אתר תדמית לחברה בינלאומית

חורשה בשקיעה

אתר למכון טיפול

לקוחות ממליצים

קרן בר

קרן בר מעצבת פנים

"החשיבות של בחירה במיזם חברתי ותרומה לקהילה הייתה רק הדובדבן שבקצפת. ידעתם לתרגם את הרצונות והחלומות שלי לכדי אתר מעוצב ויפיפה ובזכותכם האתר שלי נראה מקצועי יותר, קריא יותר, הפרויקטים שלי זוכים לבמה ראויה והמחמאות זורמות כל הזמן. תודה על השירות האדיב, הסבלנות הרבה, הגמישות והיכולת להתאים את עצמכם לצרכים האישיים שלי. כל מי שיעבוד אתכם יזכה פעמיים - במוצר משובח ובתרומה לקהילה."

טלי אהרון

טלי אהרון מנכ״לית המארגנת

״רוצה להודות לכם מקרב לב על הסובלנות לאורך כל הדרך, על האוזן הקשבת, המידע והליווי האדיב לאורכו של תהליך האפיון, בניית ועיצוב האתר, אך בעיקר: מודה לכם על התוצאה הסופית, שהיא בדיוק מה שחלמתי עליו: אתר מוקפד, מושקע ומעוצב בטוב טעם, עם ממשקים נוחים למשתמשים ופשטות במבנה ובתכנים כך שיהיה נגיש ופשוט לניווט לכל אורח. ישר כח על העשייה המבורכת והעבודה המקצועית! התוצאה מסבירת פנים לצד תהליך סבלני וקשוב, שחשוב בפני עצמו.״

רוני כהן

רוני כהן שותף ב-FRIZWEED

״נהנינו מאוד מהעבודה עם צוות TechJump ומהתוצאה! רצינו אתר מדוייק, המתאר את FRIZWEED ואת הקו הרעיוני, ובלוחות זמנים בלתי אפשריים. קיבלנו שיתוף פעולה פורה, אדיבות, מקצועיות וקו עיצובי לפי רצוננו, ללא התפשרות על חדשנות ועל מאפיינים נדרשים באתר. חברת פריזוויד רואה בתרומה לפרוייקט חברתי ערך משמעותי! ממליץ בחום וכבר הפנינו חברות נוספות אליהם.״

מי אנחנו

TechJump הינו מיזם חברתי עסקי בליווי עמותת עלם ומאחוריו יש חלום: להביא לעסקים פתרונות לבנייה, עיצוב וקידום אתרים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שאנחנו מהווים פלטפורמה יציבה עבור צעירים מרקע מורכב. מאפשרים להם  לרכוש מקצוע מבוקש ואיכותי ופותחים בפניהם צוהר למציאות אחרת וטובה יותר.

קרא עוד...


צוות טק ג׳אמפ

מאחורי החלום עומדים הצעירים שלנו; חבורה מיוחדת של צעירים שרוצים לעשות שינוי, רעבים ללמוד, בעלי תפיסה טכנולוגית מעולה ומוכנות להשקיע ולהתפתח, צעירים המבקשים לממש את הפוטנציאל הגלום בהם ולהצליח לצמוח.

הכירו את הצוות שלנו...

צרו עמנו קשר