אתרי תדמית

אתר תדמית הוא הסוג השכיח ביותר בקרב אתרי האינטרנט.

מטרתו ליצור רושם ראשוני אצל הגולש ולייצג נאמנה את העסק, המותג או החברה. למעשה, כל אתר אינטרנט הוא במידה מסוימת אתר תדמית המהווה חלון ראווה אלקטרוני.

אתר התדמית מספר לגולשים מי אתה, מה אתה יודע לעשות וכיצד אתה יכול לעזור לו.

המטרה האסטרטגית העיקרית של אתר התדמית היא מיתוג וחשיפה. סוג כזה של אתרים מתאים לקשת רחבה מאוד של ארגונים: עסקים קטנים ובינוניים, עצמאיים, פרילנסרים, איגודים ועמותות. לרוב הוא יכיל עמודי אודות, שירותים ומידע ופרטי יצירת קשר.

אתרי תדמית שבנינו עבור לקוחותינו:

2

אתר לחברת אנרגיה

לחברת 'שחר אנרגיה', המתמחה בתחום האנרגיות המתחדשות, היה אתר מיושן ולא מותאם לניידים ולמסכים שונים - דבר שפוגע במיקום בתוצאות החיפוש בגוגל וגורם לאחוז נטישה גבוה של גולשים. לבקשת בעלי החברה שדרגנו את האתר הקודם, יצרנו אתר מודרני ורספונסיבי המתאים לכל מסך ועיצבנו אותו בצורה חדשנית, עדכנית ורלוונטית שתהיה מזוהה עם אופייה המתקדם של החברה.
קרא עוד

אתר תדמית לחברה בינלאומית

חברת ים פרו מתמחה בתחום ייצור אנרגיית גלי ים. לבקשת בעלי החברה, שדרגנו את האתר הקודם שלהם תוך עיצובו מחדש והתאמתו לגלישה במובייל. בתהליך הפיתוח הושקעה מחשבה רבה בעיצוב עמודים עתירי טקסט כך שיהיו אטרקטיביים ומזמינים להמשך קריאה באמצעות אלמנטים עיצוביים מגוונים. בנוסף, האתר מותאם לקידום בגוגל ותוכנן כך שבנייתו מחדש לא תפגע במיקומו בתוצאות החיפוש.
קרא עוד

אתר תדמית למנחה קבוצות

אתר התדמית החדש של עמית מסייע לו להציג בצורה הטובה ביותר את עצמו ואת פועלו ולבדל את המותג שלו. בתוך עמודי התוכן שולבו תמונות רבות הנותנות תחושה שאנו נמצאים כרגע בתוך אחת ההפעלות שלו. עמוד ההמלצות מציג בצורה אותנטית צילומים של מכתבי תודה מלקוחות.
קרא עוד

אתר תדמית לייעוץ והדרכת מערכות

האתר של אסף הוא אתר תדמית לחברת ייעוץ, תמיכה והדרכה של מערכות מבוססות לינוקס - aikilinux. האתר שודרג ועוצב מחדש לבקשת הלקוח - שינינו את שפת הצבעים באתר ושיפרנו את הנראות שלו. באתר אירועים שניתן להירשם אליהם, פירוט סילבוס של הקורסים וההכשרות ואפשרות לרכישה אונליין באמצעות עמוד חיצוני של פייפל. באתר גם עמוד בלוג עם תוכן מקצועי. קרא עוד

אתר תדמית ליועץ שיווקי

האתר של בן - B-marketing - הוא אתר ליועץ שיווקי ומומחה לשיווק דיגיטלי. בן פנה אלינו בבקשה לבנות לו אתר תדמית שגם יסייע לו ליצור אפיק פרסום נוסף ולהגדיל את ההמרות והלידים שלו.
קרא עוד