אתר בלוג

אתר בלוג הוא אתר אינטרנט בפלטפורמת בלוג, הבנוי בצורת ארכיון פוסטים בבסיסו ויכול להכיל אלמנטים עיצוביים או פונקציונאליים נוספים.

לאתר כזה מספר יתרונות מרכזיים מבחינת קידום אורגני: הוא מכיל תוכן רב, בדרך כלל טקסטואלי.
אתרים עם תוכן איכותי ומקצועי מועדפים במיוחד על האלגוריתמים של גוגל, ולכן אסטרטגיית השיווק הנפוצה כיום היא של שיווק באמצעות תוכן.

בנוסף, אתרי בלוג נותנים ערך מוסף לגולש ונותנים לו סיבה לחזור שוב ושוב אל האתר כדי לקרוא פוסטים.
אתר שיש לו תדירות גבוהה של ביקורים וצפיות נחשב לאתר בעל מידת רלוונטיות גבוהה מבחינת גוגל.

ניתן להוסיף לפוסטים גם דיונים ותגובות ולאפשר לגולשים להיות פעילים בתוך האתר – גם לכך יש ערך משמעותי בקביעת ציון הרלוונטיות שגוגל מעניק לאתרים.

אנחנו בונים את האתרים שלנו בפלטפורמת וורדפרס, שהיא פלטמפורמת בלוגים במקור, ויש לה ממשק נוח ומתאים במיוחד לכתיבת פוסטים.
ניתן להוסיף לכל פוסט פיצ’רים כגון תגיות, תגובות ושיתופים, או רישום לניוזלטר וכו’.

בוורדפרס ניתן גם לשלוט במועד פרסומם של הפוסטים ולקבוע את התאריך לפי בחירה, כך שניתן להיות יעילים ולכתוב מספר פוסטים מראש במרוכז ולתזמן אותם קדימה.

אתרי בלוג שבנינו עבור לקוחותינו:

אתר עסקי עם בלוג

אתר 'המארגנת' של טלי אהרון, מפיקת אירועים, הוא אתר עסקי המשלב בתוכו גם בלוג עם תוכן עשיר. הבלוג נותן ערך מוסף וכלים שימושיים, הוא מתעדכן בתדירות גבוהה, ומאפשר ליצור לעצמה בסיס לקוחות שחוזר לקבל תכנים עדכניים ורלוונטיים. הבלוג משתמש במגוון קריאות לפעולה וכלים המאפשרים להעמיק את האינטרקציה עם הגולש - תגיות, תגובות מפייסבוק ומוורדפרס, הזמנה לסנדאות רלוונטיות ולפגישות יעוץ.
קרא עוד

אתר פורטפוליו ובלוג תוכן

אתר פורטפוליו משודרג של מעצבת פנים שמתפעל במשך זמן רב בלוג עיצוב מבוסס ועשיר עם קהילת קוראים נאמנה. בניית האתר המחודשת נעשתה תוך הקפדה על כך שהתכנים הרבים שהיו קיימים באתר הישן יישמרו כפי שהיו (כולל תמונות מעבודות, פוסטים ותגובות גולשים), ויעוצבו בצורה הרבה יותר מושכת ומזמינה. באתר מסה של תוכן מקצועי ותוכן ויזואלי. כל אלו הופכים את האתר למותאם במיוחד לקידום אורגני תוך כדי ניצול היתרונות של מערכת וורדפרס כמערכת בלוגים משוכללת וידידותית גם יחד, והוא דוגמה לאתר שמנצל עד תום את היכולת ליצור אינטראקציה עם הגולש.
קרא עוד

אתר בלוג מקצועי

האתר של יפעת הוא אתר בלוג קלאסי - אתר המכיל פוסטים מתעדכנים עם תוכן מקצועי. עמוד הבית כשלעצמו מכיל את רשימת הפוסטים. הבלוג נותן מידע מקצועי ומיועד לבעלי עסקים המעוניינים למצב את עצמם ברשת כברי-סמכא בתחומם. באתר של יפעת מופיע גם חיבור ישיר למערכת דיוור, המאפשר הרשמה ישירה לניוזלטר חיצוני.
קרא עוד

אתר בלוג לאימון אישי

חיה גולן היא פוטותרפיסטית - מאמנת אישית וזוגית, מטפלת הוליסטית ומנחת קבוצות. לחיה בנינו אתר שמשקף את מגוון העיסוקים שלה, ומאפשר לנווט בצורה מהירה בין פוסטים, בלוגים וגלריות שונות ומגוונות דרך תפריט ראשי. תכני הבלוג האותנטיים בשילוב עם תמונות קונספט ייחודיות הופכות את הבלוג של חיה למעניין ומושך במיוחד.
קרא עוד