תיק עבודות

אתר לחברת יעוץ אסטרטגיה

שטראוס אסטרטגיה הינה חברה מובילה בתחומה, בעלת ניסיון מקצועי רב, המספקת מגוון שירותים מקצועיים לחברות מובילות במשק. האתר שנבנה משקף את יכולות החברה. עמוד הבית מציג בקצרה מידע על פעילותה העדכנית של החברה, תחומי הפעילות שלה, האנשים המובילים בחברה, וכן לקוחות מחברות גדולות שממליצים על הפעילות המשותפת עם שטראוס אסטרטגיה.

אתר לחטיבת לימודים

האתר שבנינו לחטיבת הדאטה ממשל ודמוקרטיה באוניברסיטת רייכמן, הוא אתר מעוצב ומזמין, שמציג את עולם התוכן ומשלב נושאים טכנולוגים של מידע, ואת החיבור לרגולציה וממשל. שילוב ייחודי זה מוצג באתר באמצעות הצגת שיתופי פעולה עם גופים שונים ותוכנית הפרקטיקום שמשלבת עבודה עם גופים מרכזים בממשל ובמשק. מוצגים פרויקטים שנעשו, וכן פעילות שוטפת של החטיבה. בנוסף, מוצגות אפשרויות קרירה שונות לאחר הלימודים.

חנות לאופנה ישראלית

אתר החנות של רמה דוידזון הוא מיזם מעניין באופיו – ניתן למצוא בו בגדים מיוחדים שיצרו מעצבות מוכשרות וצעירות בוגרות בתי ספר לעיצוב, וגם בגדי יד שנייה איכותיים במצב מעולה, שרמה בוחרת במיוחד. בחנות יש פרטי לבוש שהם יחודיים (סמפלים) ובמלאי יש רק פריט בודד. אך למרבית הבגדים בחנות יש מלאי רחב יותר – ועל הקונה לבחור את המידה והצבע המתאימים.

בית ספר אונליין לבישול טבעוני

האתר של עדי הוא אתר מכירתי שמציע מגוון סדנאות בישול וגם מכיל שפע של מתכונים וטיפים נפלאים באזור הבלוג . עדי כהן סימן טוב היא יזמית, אשת שיווק, בלוגרית אוכל ומנחת קורסים וסדנאות לבישול בריא וטבעוני. האתר מאפשר לעיין בסוגי הסדנאות השונים המוצעים, יחד עם מוצרים נוספים כמו סדנאות פרטיות, ליווי אישי לשינוי תזונתי, ארוחות הפתעה ועוד.

אתר של קבוצת אופניים מקצוענית

החזון היה, האתר לא. כך הפכנו חזון של שני אנשים לחלום שהתגשם. זה היה חלום משותף, לעשות שינוי בענף ספורט בלתי מפותח בישראל, שסיפק בעבר מעט מאוד אפשרויות לדור החדש וישן, של רוכבי האופניים. האתר הוא גדול ומכיל המון נושאים כגון בלוג, חנות, אירועים חדשת וכו. באתר דף לוח אירועים שמרכז את כל האירועים הקרובים ואת מיקומם ושאר הפרטים הנחוצים.

אתר תדמית לתזונאית ובלוגרית

עירית אדן היא נטורופטית, מומחית לתזונה טבעית. היא חווה את הקשר בין האוכל שלנו והבריאות הפיזית והנפשית שלנו. במשך השנים היא פיתחה תוכניות אישיות ומשפחתיות להרזיה ופיתוח אורח חיים בריא. האתר שנבנה לעירית מציג את מגוון השירותים שהיא מציעה, החל מיעוץ תזונתי אישי, דרך מגוון סדנאות המותאמות לעונות השנה, או לאוכלוסיות שונות.

אתר לצלמת מרצה ובלוגרית

רוית חבשוש, או ״חבשושית״, צלמת גיאוגרפית, אנתרופולוגית, בלוגרית ומרצה, היתה צריכה אתר שיציג את שלל התחומים שהם היא עוסקת, את הידע הרבה שצברה, ואת השירותים השונים שהיא מציעה. בנינו לרוית אתר תדמית משולב. האתר מציג את את מגוון המקומות שהיא מרצה עליהם – קובה, סיציליה, סרדיניה, הולנד, זנזיבר ועוד.

אתר תדמית למרכז סיור ותודעה ישראלית

מרכז סיור ותודעה ישראלית בעיר לוד, הפועל בכדי להוות מקור ידע מקצועי ומעמיק להיכרות עם העיר וסביבתה. לחשוף את המורשת המפוארת והאתרים סביב התקופות בה נשתמרה ההתיישבות בלוד לכל אורך ההיסטוריה ולהפגיש את המבקרים עם מרכזיותה של העיר.

אתר תדמית למפתחת אמצעי למידה

שירי דייטש הינה מומחית בפיתוח אמצעי למידה לארגונים המסייעים לתהליך הכשרת העובדים בארגון. האתר שבנינו עבורה מציג את מגוון הפתרונות שהיא מפתחת – פתרונות למידה, פיתוח תוכן ושירותי יעוץ, כמו גם המלצות ומידע נוסף עליה. אחד הדברים המרכזים באתר הוא הבלוג העשיר שלו, המכיל עשרות פוסטים עם מידע מגוון וחשוב בתחום.

אתר לחברה עיסקית

קומפויזן הינה חברה המתמחה בפיתוח פתרונות בתחום הרווחה ומשאבי האנוש לחברות. החברה מאמינה שכדי לממש את האסטרטגיה של כל חברה צריך למפות וליצור תהליכים ניהוליים ולפתח תכניות מדויקות המאפשרות למנהלים ולעובדים ליזום, להתפתח עם הארגון ולהגיע לתוצאות מצוינות.

אתר של חגית אדרי

אתר נבנה לחגית אדרי בעלת תואר ראשון במדעי החברה, בוגרת מכון אדלר במסלול גיל שלישי ומאמנת אישית. סיימה קורס התערבות במשבר של מכון מעגלים והכשרות נוספות בתחום הסיוע והתמיכה.

אתר פורטפוליו ליוצרת דוקומנטרית

אני עדי כהן סימן טוב יזמית, אשת שיווק בלוגרית אוכל ומנחת סדנאות בישול בריא וטבעוני.האתר מכיל בלוג מתכונים ועמודי רכישה אודות של עדי הלקוחות הממליצים וניתן אפילו ליצור איתה קשר.

אתר למעצבת פנים ובלוגרית

לקרן בר, מעצבת פנים, היה אתר ישן ולא מעוצב שלא הצליח לשקף עד הסוף את יכולותיה המקצועיות ואת עבודותיה המרשימות. בתחום של קרן חשוב במיוחד להקרין יכולת אסתטית מרשימה, ולכן לבקשתה, שדרגנו לה את האתר.

אתר עסקי למרכז טיפולי

Bway הוא אתר האינטרנט של המרכז הישראלי להורות ולמשפחה בפרק ב’. באתר בלוג תוכן הכולל בלוג מקצועי עם מאמרים ובלוג פרטי של בעלי המרכז-עם נימה אישית יותר. לכל אחד מהשירותים השונים עמוד נפרד המאפשר היכרות מעמיקה עם מגוון השירותים-סדנאות, הרצאות ואימון.

אתר פורטפוליו ליוצרת דוקומנטרית

dostories הוא מיזם ייחודי ליצירת סרטים דוקומנטריים אותנטיי כעסק חברתי התחברנו לקונספט של המיזם ששם דגש על חברתיות ועל הסיפור האישי במרכז. למרות שהאתר מכיל קבצי וידאו רבים חווית הגלישה בו מהירה ואיכותית והסרטונים מוטמעים באתר ומשודרים ישירות מתוך השרתים של יוטיב ווימאו כך שאינם מכבידים על האתר ומאטים אותו.

אתר עסקי

אתר ״המארגנת״ הוא אתר שמשלב בתוכו גם אתר תדמית, גם בלוג עם תוכן עשיר, גם רישום אוטומטי לרשימת תפוצה, וגם אזור עם כלים ייחודיים להורדה, למשתמשים רשומים בלבד. הרישום לאתר מאפשר לטלי לאסוף את כתובות המייל של הלקוחות, לשלוח להם את הניוזלטר שלה ובאופן כללי להעמיק את האינטראקציה עמם.

אתר תדמית ליועצת עסקית

מעיין גנות היא מומחית לפיתוח "שחקני נשמה" - עובדים המביאים את יכולותיהם לידי רמת ביטוי גבוהה בעבודה כאמצעי ליצירת צמיחה ארגונית. כמנחת סדנאות, מרצה, ומומחית לחוויית לקוח, מעיין פעילה ברשתות החברתיות וניתן לנווט מהאתר בקלות לעמוד הפייסבוק שלה, לערוץ היוטיוב ולפרופיל הלינקדאין.

בניית אתר למרכז אבחון לליקויי ראיה

"אירלן ישראל" הוא המרכז הישראלי של שיטת אירלן הבינלאומית, לאבחון קשיים וליקויים בראייה ולהתאמת עדשות משקפיים מסננות צבע בטכניקה ייחודית. באתר פיצ'ר ייחודי הממחיש בצורה יוצאת דופן את האפקט של המשקפיים המתקנות, באמצעות שינוי צבע הרקע ומשחק עם ניגודיות המסך, ומאפשר לגולשים לדמות את החוויה של השימוש במשקפיים, ובכך להיחשף לראשונה למוצר מרחוק באופן בלתי אמצעי.

אתר לקייטרינג

האתר של "תימנה של אורנה" הוא אתר לחברת קייטרינג בוטיק איכותי המותאם לכל אירוע. קיטרינג חלבי איכותי המותאם לארוחות בוקר או לארוחת צהריים חלבית, לאירועי חברה,למפגש חברים, למפגשים משפחתים ועוד. הקייטרינג מותאם למגוון אירועים - חינה, קייטרינג לברית/ה, קייטרינג לבר/בת מצווה, קייטרינג לשבת חתן/כלה, קייטרינג לימי הולדת, ועוד.

אתר ליוצרת רב-תחומית

האתר של אורלי מאפשר היכרות עם כל תחומי העיסוק המגוונים שלה, כאמנית המייצרת בובות בסטודיו שלה ומעלה הצגות תאטרון לכל הגילאים, מעצבת הדפסי רקמה ומנדלות, וכמנחת סדנאות יצירה.

בניית אתר לחברה

קפיטל פלוס מתמחה בין היתר בהובלת אסטרטגיות לפריצה לשווקים בינלאומיים. לכן חלק מתכני האתר מופיעים גם באנגלית. באתר עמוד פרויקטים המשתף את לקוחותיה המובילים והגדולים של החברה ומתאר את הישגיהם המרשימים ואת תרומתם לחברות.

אתר בלוג מקצועי

אתר המכיל פוסטים מתעדכנים עם תוכן מקצועי. לאתרים כאלו יתרון בתחום הקידום בגוגל. בנוסף, הם מעניקים לגולש ערך מוסף ונותנים לו סיבה לשוב ולבקר באתר - דבר שמאפשר ליצור רושם של בר סמכא בתחום. באתר גם חיבור ישיר להרשמה לניוזלטר חיצוני.

אתר לכותבת תוכן

כרמל הינה יוצרת תוכן ומומחית לכתיבה שיווקית, שהחליטה לאגד את מגוון השירותים שלה באתר - צילומים, בלוג אישי וכתבות שנכתבות עבור המדיה. כרמל בחרה בסגנון עיצוב יחודי התואם צבעי הלוגו השחור - כתום. כאשר הצילומים המקוריים של כרמל מוסיפים לעיצוב האתר צבעוניות וענין רב.

צילום מסך של אתר למאמנת כושר

אתר למאמנת כושר

אתר למאמנת כושר המשווקת סרטוני הדרכה לאימונים קצרים, לצד בלוג מקצועי בנושאי כושר ואורח חיים בריא. בנוסף קיים באתר חיבור לעמוד רכישה חיצוני בפייפאל שניתן להתחבר אליו ולרכוש חבילות מנוי ייחודית (מועדון לקוחות).

אתר ווקומרס

שריג הוא עסק למסחר בחלקי חילוף לטלפונים סלולאריים וכלי מעבדה. בנינו לו אתר קטלוג מודרני, המתמקד בהצגת מגוון רחב של מוצרים. האתר האתר מבוסס ווקומרס - תוסף חנות אונליין המשתלב היטב עם וורדפרס ומפעיל כ 30% מכלל החנויות המקוונות. התוסף קל לשימוש ולעריכה, נוח מאוד לתפעול, גמיש ונתון לשינויים והרחבות.

2

אתר לחברת אנרגיה

לחברת שחר אנרגיה, המתמחה בתחום האנרגיות המתחדשות, היה אתר מיושן מאוד ולא מותאם לניידים ולמסכים שונים. לבקשת בעלי החברה שדרגנו את האתר הקודם ועיצבנו להם אתר מודרני ורספונסיבי שיתאים לאופייה המתקדם של החברה.

אתר למכון טיפול

עיצבנו למכון הישראלי ל-IFS אתר מקצועי החושף את הגולשים למודל טיפולי ייחודי זה. זהו אתר השופע בתוכן טקסטואלי ואקדמי ולכן תכננו אותו כך שיהיה נגיש ומעניין גם לאנשי מקצוע וגם לגולש המצוי.

אתר תדמית ליועץ שיווקי

האתר של בן - B-marketing - הוא אתר ליועץ שיווקי ומומחה לשיווק דיגיטלי. בן פנה אלינו בבקשה לבנות לו אתר תדמית שגם יסייע לו ליצור אפיק פרסום נוסף ולהגדיל את ההמרות והלידים שלו.

אתר למדריך טיולים

אתר באנגלית שעוצב עבור מדריך טיולים מאתיופיה, המאפשר פריסה של שירותים ותמונות אווירה מקוריות מהעיר לליבלה. אתר נוח לצפייה המשלב תמונות מיוחדות לצד תכנים אינפורמטיביים ותכנון מסלולים.

אתר תדמית ופורטפוליו לנגר

אתר תדמית לבעל עסק בתחום הרסטורציה ושחזור הרהיטים ועבודות בעץ. אתר בסגנון וינטג' המשדר מקצועיות ויוקרתיות. באתר תוכן מקצועי על תהליך העבודה וחומרי הגלם, עמוד גלריית תמונות למכירה ובנוסף גלריית תמונות תקריב של לפני ואחרי המשווה בין הרהיט העתיק לשחזור שלו.

עמוד נחיתה

עמוד נחיתה הוא עמוד סטטי אליו מגיעים לקוחות פוטנציאליים אחרי שהם הקליקו על פרסומת באתר אחר. העמוד אליו הם מגיעים מכיל תוכן מועט וטופס בו הם יכולים להשאיר פרטים על מנת שייפנו אליהם לגבי המוצר.

אתר לעורך דין

פרויקט שדרוג אתר קיים לעוד יואב בלייכר. האתר מאפשר לשלב הצגת מידע אודות המשרד והשותפים, תחומי הפעילות של המשרד וגם פרסום מאמרים מפרי עטו. אתר תדמית מקצועי המציג כראוי את המשרד.

אתר דו לשוני

אתר דו לשוני המאפשר פנייה הן לשוק הישראלי והן לשוק הבינלאומי. העיצוב החלק של האתר משדר מעל לכל מקצועיות ומעודכנות. ניתן להתרשם משירותים שונים - לימוד מעמיק של התחום, קורסים, הדרכות והרצאות, לצד עמוד "לקוחות מספרים" , ועמוד בלוג.

אתר לחברת ייעוץ

אתר חדש המורכב ממספר רב של עמודים, ועם זאת מעוצב כולו באלגנטיות ובקלילות. עיינה היא חברה צעירה לייעוץ והכשרה לקיימות חברתית-סביבתית, וככזאת מכיל האתר שלה תכנים מגוונים ואלמנטים עיצוביים מרשימים.

אתר תדמית ליועצת קריירה

אתר דו לשוני בתחום הייעוץ, האימון, הקואוצ'ינג והמנטורינג. האתר עוצב והותאם לקהל היעד של יועצת קריירה והוא משדר מוטיבציה, מקצועיות ואמינות, ומניע את הגולש לפעולה בכל העמודים. בנוסף הוא כולל חוות דעת ודרכי התקשרות רבות.

אתר תדמית לסטארטאפ

פריזוויד היא חברת סטארטאפ לפתרונות אקולוגיים. בנינו עבורם אתר תדמית שיהווה כרטיס ביקור אלקטרוני עבור החברה הצעירה. מטרת האתר היא להציג את המוצרים החדשניים של החברה ולתת מידע עבור משקיעים ולקוחות פוטנציאליים

אתר תדמית למנחה קבוצות

אתר התדמית החדש של עמית מסייע לו להציג בצורה הטובה ביותר את עצמו ואת פועלו ולבדל את המותג שלו. בתוך עמודי התוכן שולבו תמונות רבות הנותנות תחושה שאנו נמצאים כרגע בתוך אחת ההפעלות. עמוד ההמלצות מציג בצורה אותנטית צילומים של מכתבי תודה מלקוחות.

אתר לפרויקט נדל״ן

פרויקט הנדל״ן היוקרתי ״רזיאל 2״ ביקשו מאיתנו להפוך את האתר שלהם לאתר דו לשוני, בעברית ובאנגלית. האתר כולל גלריה מרשימה המאפשרת ללקוחות פוטנציאליים לקבל תחושה של רמת הגימור הגבוהה בדירות ושל האזור הססגוני.

אתר לחברת תעשייה

אתר תדמית לחברה גדולה וותיקה בתעשייה, המייצרת מוצרי מתכת לחברות מוכרות במשק. לבקשת בעלי החברה שדרגנו את האתר הישן שלהם תוך יצירת עיצוב חדשני והתאמה למובייל ולסוגי מסכים שונים.

אתר לחברת תעשייה

חברת מול ההר פרויקטים היא יבואנית מובילה של עגורונים ומנופים לתעשיה. החברה מייצגת חברות מובילות בעולם, המייצרות מוצרים חדשנים בתחום. האתר מציג את קשת המוצרים שהחברה מייבאת, כולל פרטים טכנים מפורטים. בנוסף מוצגים באתר גם מוצרים שהחברה בישראל מייצרת כגון דלתות הדף.

אתר לחנות וירטואלית

כרטיס הביקור של החברה בשילוב עם חנות אונליין, מייצג את היחודיות של חברת sasya - ביגוד ספורט ייחודי וצבעוני במחירים אטרקטיביים. בעמוד הבית גלריית תמונות תדמית, ומהתפריט הראשי ניתן להגיע לקטלוג.

אתר תדמית למאמנת אישית

אתר נקי ונעים שמזמין להיכנס ולהתרשם מתחומי העיסוק של מאמנת אישית. בעזרת האתר תוכל המאמנת להציג תחומי אימון מגוונים, לעדכן את הלקוחות באירועים שמתקיימים ולחלוק סיפורי השראה בבלוג.

אתר בלוג לאימון אישי

מאמנת אישית וזוגית, מטפלת הוליסטית ומנחת קבוצות, היתה מלקוחותינו הראשונים. לחיה בנינו אתר שמשקף את מגוון העיסוקים שלה, ומאפשר לנווט בצורה מהירה בין פוסטים, בלוגים וגלריות שונות ומגוונות דרך תפריט ראשי.

אתר לאפליקציה

האתר הראשון שלנו באנגלית. זהו אתר שבנינו לסטארט אפ שמפתח תוכנה לניהול חכם של מסעדות. האתר הנקי מעוצב כעמוד אחד שהעיצוב שלו מבוסס על אלמנטים בתנועה תוך כדי גלילה. ניתן ”לקפוץ” ברחבי העמוד או לנווט דרך התפריט.

בלוג כתיבה

שרה שלום, כותבת ויוצרת הייתה זקוקה למקום בו תוכל לאסוף ולהציג את מפעל הכתיבה שלה. בנינו לה אתר המביא לידי ביטוי את רוח היצירות שלה, ומנגיש אותן לקוראיה מבלי ליצור עומס.

אתר למעצבת

הילה ברונשטיין היא מעצבת פנים מנוסה עם רקורד עשיר וייחודי, המאמינה בעיצוב "לא קטלוגי" - עיצוב גמיש, התפור לצרכי הלקוח. בהתאם לכך, יצרנו לה לה אתר מותאם אישית לצרכיה - אתר דינאמי, עם עיצוב נקי ואלגנטי הפונה לכל קהלי היעד המגוונים שלה, ומשדר בו זמנית אוירה ביתית ומזמינה וגם אטרקטיביות, מקצועיות ויוקרה.

אתר למאמנת לליווי מקצועי

יפעת סיגן ברעם היא מאמנת אישית המלווה אנשים להגשים השינויים בצמתים המקצועיים שהם נמצאים, הן במעבר בין מקומות עבודה והן תוך כדי החיים הארגוניים. מומחית לליווי ארגונים למקסם את ביצועיהם על ידי מענה מקצועי בתחומי משאבי האנוש דרך מגוון שירותים התפורים בהתאמה אישית.

אתר תדמית לחברת ייעוץ

Fresh Blue הינה חברת בוטיק המתמחה בעיצוב פתרונות אסטרטגיים ליצירת מחוברות (Engagement) של עובדים ושל לקוחות לארגון. גלית לוי ויהב לוי הינם אנשי מקצוע מצויינים בעלי תשוקה להבין אנשים, מניעים, ודפוסי התנהגות. האתר שנבנה עבורם משקף את מגוון הפתרונות המקצועיים, כל זאת בצורה גרפית ונעימה לעיין.

אתר בלוג וסדנאות

אתר שנבנה עבור הילה סער, בלוגרית ותיקה המקדמת אכילה בריאה ומזינה. היא מלווה משפחות בתהליך השינוי, מציעה מתכונים, ליווי אישי וסדנאות. האתר שלה מכיל עשרות מתכונים וטיפים, המסודרים בקטגוריות שונות על מנת שהגולש יוכל להתמצא בקלות.

אתר להשקעות חברתיות

האתר של ניצן בסן הוקם במטרה לרכז תוכן איכותי בתחום הכלכלה השיתופית, והשקעות חברתיות בכלל. מתוך האמונה שגיוס ההמון למטרות חברתיות יוצר רווחה כלכלית לכולם. במטרה היא לשנות את תפיסות העולם המיושנות, להציג מה קורה היום בשוק, ומהן המגמות שמתחוללות בארץ ובעולם.