אתר לבעלי חנות

אתר לבעלי חנות, או אתר עסקי הוא אתר המעורב בפעילות של העסק ומביא תנועה ולקוחות מתוך האתר עצמו באופן שוטף.

מדובר בדרך כלל באתרים אשר נבנים בצורה שמותאמת לקידום בגוגל, ומתוכננים בהתאם לצרכי הלקוח וציפיותיו המוגדרות מראש מהאתר (שיווק, מכירה, מיתוג, רישום מנויים, גיוס משקיעים וכו’).

באתרים כאלו על פי רוב ישנם אלמנטים רבים באתר שמטרתם הנעה לפעולה – רישום לניוזלטר, שיתוף בפייסבוק, השארת פרטים וכו’,
או שהוא מכיל תוכן רב הנותן ערך מוסף ומעלה את מידת הרלוונטיות שלו בקרב הגולשים.

אתרי סחר שבנינו עבור לקוחותינו:

אתר חנות למוצרי נוי

הילה פרמון הינה מעצבת ויוצרת בבטון ובעץ, ובעלת המותג LaLa. LALA הוא מותג המשלב יצירה ועיצוב בחומרים טבעיים, עבודת יד מוקפדת לפרטי פרטים. האתר מציג פריטים דקורטיביים ואקססוריס לבית בסגנון נקי ועדין ביניהם גם עיצובים המותאמים אישית לצרכי הלקוח. האתר פותח בפנינו מגוון מרשים של מוצרים, מחולקים לקטגוריות שונות שמקלות על הגולשים באתר למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים

בית ספר אונליין לבישול טבעוני

האתר של עדי הוא אתר מכירתי שמציע מגוון סדנאות בישול וגם מכיל שפע של מתכונים וטיפים נפלאים באזור הבלוג . עדי כהן סימן טוב היא יזמית, אשת שיווק, בלוגרית אוכל ומנחת קורסים וסדנאות לבישול בריא וטבעוני. האתר מאפשר לעיין בסוגי הסדנאות השונים המוצעים, יחד עם מוצרים נוספים כמו סדנאות פרטיות, ליווי אישי לשינוי תזונתי, ארוחות הפתעה ועוד.

חנות לאופנה ישראלית

אתר החנות של רמה דוידזון הוא מיזם מעניין באופיו – ניתן למצוא בו בגדים מיוחדים שיצרו מעצבות מוכשרות וצעירות בוגרות בתי ספר לעיצוב, וגם בגדי יד שנייה איכותיים במצב מעולה, שרמה בוחרת במיוחד. בחנות יש פרטי לבוש שהם יחודיים (סמפלים) ובמלאי יש רק פריט בודד. אך למרבית הבגדים בחנות יש מלאי רחב יותר – ועל הקונה לבחור את המידה והצבע המתאימים.

אתר למעצבת תכשיטים

חן אסולין הינה מעצבת תכשיטים במגוון גדול – תכשיטי כסף וזהב, לצד תכשיטים בצבעוניות מעודנת. האתר פותח בפנינו מגוון מרשים של מוצרים, מחולקים לקטגוריות שונות שמקלות על הגולשים באתר למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים. באתר יש מגוון יכולות שהופכות אותו לאתר מסחר מתקדם כגון – הרשמת לקוחות, יצירת WishList, שליחת מיילים ללקוחות לאחר הקניה, ותקופת מה לאחר מכן לוודא שביעות רצון, ועוד.